telefon
+48 535-863-459
adres
ul. Ślężna 112/u2, 53-111 Wrocław
kontakt
Napisz do nas

Reklama świetlnaReklama świetlna.

Galeria realizacji:

Reklama świetlnaReklama świetlna.

Wrocław

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale znająca rynek reklamowy zapewniamy najwyższą jakość zastosowanych materiałów oraz nowoczesne technologie produkcji. Dzięki nim nasze reklamy świetlne, takie jak kasetony, napisy czy litery 3D, łączą w sobie atrakcyjny, nowoczesny design z ponadprzeciętną odpornością na warunki atmosferyczne. Doskonale wiemy, że zewnętrzna reklama narażona jest na działanie promieni słonecznych, skrajnych temperatur czy opadów atmosferycznych. Z tego względu nie stosujemy półśrodków, używając wyłącznie sprawdzonych materiałów.

Litery przestrzenne 3D

  • Litery bryłowe podświetlane do przodu - lico wykonywane jest z plexi dodatkowo wyklejane folią, boki zaś wykonywane z taśmy ALURAPID lub PCW, spód liter wykonany z PCW. Do podświetlenia można stosować NEON, diody LED lub świetlówki. Montowane najczęściej na konstrukcji lub bezpośrednio do ściany.
  • Litery bryłowe podświetlane do tyłu - lico i boki wykonane może być z różnych materiałów np. DIBOND, plexi, PCW dodatkowo malowane lub wyklejane folią translacyjną. Spód liter wykonany z plexi przezroczystej lub opal co zapewnia uzyskanie ciekawego efektu świecenia na elewację. Montowane na dystansach. Podświetlenie uzyskuje się za pomocą świetlówek, lub diód LED.

Proponujemy następujące formy wykonania kasetonów świetlnych

  • Kasetony świetlne z licem z plexi na profilach aluminiowych.
  • Kasetony świetlne z licem winylowym.
  • Kasetony wykonane w całości z plexi.
  • Kasetony dibondu z wyfrezowanymi literami i znakami.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych. Jeśli nie są Państwo do końca przekonani co do tego, jaka reklama świetlna będzie najlepsza w przypadku Państwa firmy, służymy naszą wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym doradztwem. Z przyjemnością zaproponujemy rozwiązania, które w efektowny sposób wyeksponują nazwę oraz logo Państwa Firmy.