adres
ul. Ślężna 112/u2, 53-111 Wrocław
kontakt
Napisz do nas

Druk UVDruk UV.

Wrocław


Szkło, drewno, metal, plexi, dibond, PCV,MDF, karton


Nie tylko drukujemy ale też docinamy nasze produkty do odpowiedniego kształtu. Szukasz drukarni, która kompleksowo zrealizuje Twoje zlecenie?

W produkcji druku UV jesteśmy niekwestionowanym liderem. Od 10 lat specjalizujemy się w druku UV i druku wielkoformatowym. Druk UV wykorzystujemy do wykonania reklam, dekoracji, systemów oznakowania do użytku wewnątrz budynku jaki i na zewnątrz. Nasze produkty stosowane są w centrach handlowych, urzędach, biurach, hotelach, halach produkcyjnych i stoiskach targowych.

Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnymi technologiami możemy zagwarantować naszym klientom estetyczne realizacje wysokiej jakości, a także duży wybór materiałów, na których można tworzyć napisy lub grafiki. Druk UV można umieszczać zarówno na szkle, plexi, drewnie, PVC, aluminium, ale także papierze, skaju oraz folii samoprzylepnej.

Nasze wydruki sprawdzą się:

- komunikacji wizualnej (oznaczenia, szyldy, tablice, litery ),

 -  kampaniach reklamowych ( nadstawki, standy),

 -  wystawach fotograficznych

-  stoiskach targowych

 -  jako elementy wyposażenia wnętrz i dekoracji

Frezowanie CNC

W naszej pracowni posiadamy nowoczesny ploter frezująco

. Frezujemy w pcv, plexi, dibondzie, drewnie.

Frezowanie można wykorzystać m.in. do:

 - produkcji materiałów POS

 - wycinania liter

 -  wycinania szablonów

-  wycinania nietypowych szyldów

 - wycinania nietypowych form

Materiały miękkie (karton, folie magnetyczne) poddajemy obróbce nożem oscylacyjnym. Produkujemy  różnego rodzaju materiały POS niezbędne do wspierania aktywnej sprzedaży w sieciach handlowych, artykuły dekoracji, wizualizacji i wystroju wnętrz sieci handlowych oraz sklepów, jak również gadżety reklamowe i promocyjne.

Projektujemy i wytwarzamy

:: Artykuły niezbędne do dekoracji, wizualizacji i wystroju wnętrz sieci handlowych oraz sklepów.

:: Materiały przydatne do aktywnej promocji wyrobów w sieciach sprzedaży.

:: Gadżety pomocne w akcjach promocyjnych.

Staramy się dokładnie analizować potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu dostarczane przez nas usługi są optymalnie dobrane i rzetelnie zrealizowane niezależnie od wielkości projektu.

Naszym celem jest tworzenie rozwiązań, które odpowiedzą na potrzeby klientów i będą zgodne z ich oczekiwaniami. Wszystkie realizacje wykonywane są przez doświadczonych pracowników z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Technologia druku UV

 Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością wydruku i możliwością nadruku na materiałach twardych bez konieczności używania nośników pośredniczących, takich jak folie samoprzylepne. Farby drukarskie w tej technologii są utwardzane na podłożu za pomocą światła. Dzięki temu jesteśmy w stanie drukować zarówno na materiałach gładkich, takich jak plexa, szkło, pcv,dibond, aluminium, karton  oraz, jak i również na materiałach z fakturą lub też chropowatą powierzchnią- np.drewno, sztuczne skóry, wykładziny, tapety itp. Dodatkową zaletą tej technologii jest możliwość poddruku białą farbą. Dzięki temu możemy albo na ciemnej powierzchni wydrukować wzór bez przebicia koloru tła, albo też np. na szkle pod drukować tło na biało.

Dodatkową zaletą tej technologii druku jest szybkość schnięcia farby. Powierzchnia zadrukowana od razu po zdjęciu z maszyny może być poddana dalszej obróbce- np. frezowaniu CNC  jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie wykonać skomplikowane formy reklam o wysokiej jakości.

Najnowocześniejsza technika druku cyfrowego. Druk CMYK oraz kolor biały z możliwością poddruku i nadruku. Dzięki nowatorskim urządzeniom jesteśmy w stanie nanieść go na różne rodzaje powierzchni. Wykonujemy druk na sztywnych podłożach o grubości do 5 cm.

Na jakich powierzchniach można wykonać druk UV

Druk UV wykonuje się na materiałach płaskich. Bardzo dobrze sprawdzają się tutaj: szkło, plexi, dibond, PCV, MDF, karto drewno, metal, ceramika, tworzywa sztuczne, płyty z tworzyw sztucznych i wiele innych.

Przygotowanie Pliku do druku

-    kolorystyka CMYK

-    optymalne ustawienie koloru czarnego to C 30%, M 30%, Y 30%, K 100%

-    czcionki zamienione na krzywe

-    rozdzielczość grafiki do 300 dpi

-    spady (nadlewki) po 3mm z każdej stron

  -  przy grafikach wymagających frezowania, akceptujemy wyłącznie plik wektorowe

-    preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG

 


Galeria realizacji: