telefon
+48 535-863-459
adres
ul. Ślężna 112/u2, 53-111 Wrocław
kontakt
Napisz do nas

Litery przestrzenneLitery przestrzenne.

Nowoczesne logo typy przestrzenne oznakowanie budynków, recepcji, biur, lokali usługowych. Od projektu po montaż wykonane z różnych materiałów i tworzyw w zależności od potrzeb klienta.


Wykonane z wysokiej jakość materiałów.

Wszystkie nasze litery przestrzenne są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Przy ich budowie stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne oświetlenie LED. Zespół naszych ekspertów zawsze jest gotów pomóc w wyborze najlepszych rozwiązania tak aby nasz litery przestrzenne przyciągały wzrok i przykuwały uwagę potencjalnych klientów.


Litery przestrzenne w różnych rozmiarach i kształtach podświetlane i nie podświetlane.
Dysponujemy kompletnym zapleczem technologicznym do produkcji liter przestrzennych o różnych formach i kształtach. Wszystkie prace wykonywane są przez ekipę instalatorów naszej Firmy przy użyciu własnego specjalistycznego sprzętu. Każda realizacja liter przestrzennych w naszej ofercie obejmuje montaż reklamy w miejscu przeznaczenia.Litery przestrzenne to efektowna forma reklamy. Dzięki możliwości łączenia różnorodnych materiałów, oraz różnych metod podświetlenia, każda realizacja staje się niepowtarzalna i oryginalna w swojej formie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie reklamy zewnętrznej. Jesteśmy producentami liter przestrzennych ze styroduru, pcv, plexi, aluminium, i liter podświetlanych. Produkujemy także kasetony, pylony reklamowe w dowolnych rozmiarach i formatach.Litery przestrzenne i loga to jedna z najciekawszych form reklamy. Stosowane są przez firmy, które dbają o swój wizerunek i prestiż.
Litery przestrzenne wytwarzamy z tworzyw sztucznych (plexi, pcv) oraz dibond. To daje nieograniczone możliwości kreacji wizerunku firmy.


Litery bryłowe niepodświetlane - najczęściej są wykonywane ze STYRODURU i malowane na dowolny kolor z palety RAL, dodatkowo lico może być uszlachetnione np. plexi czy DIBONDEM. Montowane bezpośrednio do ściany lub na dystansach.


 Litery bryłowe podświetlane do przodu - lico wykonywane jest z plexi dodatkowo wyklejane folią, boki zaś wykonywane z taśmy ALURAPID lub PCW, spód liter wykonany z PCW. Do podświetlenia można stosować NEON, diody LED lub świetlówki. Montowane najczęściej na konstrukcji lub bezpośrednio do ściany.


 Litery bryłowe podświetlane do tyłu - lico i boki wykonane może być z różnych materiałów np. DIBOND, plexi, PCW dodatkowo malowane lub wyklejane folią translacyjną. Spód liter wykonany z plexi przezroczystej lub opal co zapewnia uzyskanie ciekawego efektu świecenia na elewację. Montowane na dystansach. Podświetlenie uzyskuje się za pomocą świetlówek, lub diód LED.

Zobacz realizacje