telefon
+48 535-863-459
adres
ul. Ślężna 112/u2, 53-111 Wrocław
kontakt
Napisz do nas

Kasetony reklamoweKasetony reklamowe.

Kaseton świetlny to ekskluzywna i elegancka reklama zewnętrzna podkreślająca pozytywny wizerunek i profesjonalizm każdej firmy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje kasetonów, począwszy od standardowych kasetonów w profilach aluminiowych po przez kasetony wykonane z plexi i dibondu. Boki w takich kasetonach są zaginane i tworzą jedną bryłę, dzięki takiemu rozwiązaniu boki mają taki sam kolor jak całość. Do produkcji kasetonów reklamowych wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały , duże doświadczenie i wysokiej jakości materiały . Do oświetlenia kasetonów stosujemy nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED.


Realizujemy zamówienia w dowolnych ilościach rozmiarach i kształtach. Projekt kasetonu mogą stworzyć dla Państwa nasi graficy koszt przygotowania projektu jest bezpłatny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kasetonów reklamowych we Wrocławiu.

Kasetony reklamowe

Proponujemy następujące formy wykonania kasetonów świetlnych

  • Kasetony świetlne z licem z plexi na profilach aluminiowych.
  • Kasetony świetlne z licem winylowym.
  • Kasetony wykonane w całości z plexi.
  • Kasetony dibondu z wyfrezowanymi literami i znakami.

Rodzaje oświetlenia stosowane w kasetonach. 

Oświetlenie LED: nowoczesna, energooszczędna i bardzo trwała metoda doświetlenia. Charakteryzuje się bardzo niskim poborem prądu, w stosunku do jarzeniówek i neonów.


Zobacz realizacje