Wrocław-Krzyki/Radomierzyce telefon: 791-334-533 lub 713-071-713

Litery przestrzenne

Nowoczesne logo typy przestrzenne oznakowanie budynków, recepcji, biur, lokali usługowych.
Od projektu po montaż wykonane z różnych materiałów i tworzyw w zależności od potrzeb klienta. 

 Wszystkie nasze litery przestrzenne są wykonane z najlepszej jakości materiałów.
Przy ich budowie stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne oświetlenie   LED. Zespół naszych ekspertów zawsze jest gotów pomóc w wyborze najlepszych rozwiązania tak aby nasz litery przestrzenne przyciągały wzrok i przykuwały uwagę potencjalnych klientów.Dysponujemy kompletnym zapleczem technologicznym do produkcji liter przestrzennych o różnych formach i kształtach.
Wszystkie prace wykonywane są przez ekipę instalatorów naszej Firmy przy użyciu własnego specjalistycznego sprzętu. Każda realizacja liter przestrzennych w naszej ofercie obejmuje montaż reklamy w miejscu przeznaczenia.Litery przestrzenne to efektowna forma reklamy. Dzięki możliwości łączenia różnorodnych materiałów, oraz różnych metod podświetlenia, każda realizacja staje się niepowtarzalna i oryginalna w swojej formie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie reklamy zewnętrznej. Jesteśmy producentami liter przestrzennych ze styroduru, pcv, plexi, aluminium, i liter podświetlanych. Produkujemy także kasetony, pylony reklamowe w dowolnych rozmiarach i formatach.

Litery przestrzenne i loga to jedna z najciekawszych form reklamy. Stosowane są przez firmy, które dbają o swój wizerunek i prestiż.

Litery przestrzenne wytwarzamy z tworzyw sztucznych (plexi, pcv) oraz dibond. To daje nieograniczone możliwości kreacji wizerunku firmy.  • Litery bryłowe niepodświetlane - najczęściej są wykonywane ze STYRODURU i malowane na dowolny kolor z palety RAL, dodatkowo lico może być uszlachetnione np. plexi czy DIBONDEM. Montowane bezpośrednio do ściany lub na dystansach.

  • Litery bryłowe podświetlane do przodu - lico wykonywane jest z plexi dodatkowo wyklejane folią, boki zaś wykonywane z taśmy ALURAPID lub PCW, spód liter wykonany z PCW. Do podświetlenia można stosować NEON, diody LED lub świetlówki. Montowane najczęściej na konstrukcji lub bezpośrednio do ściany.

  • Litery bryłowe podświetlane do tyłu - lico i boki wykonane może być z różnych materiałów np. DIBOND, plexi, PCW dodatkowo malowane lub wyklejane folią translacyjną. Spód liter wykonany z plexi przezroczystej lub opal co zapewnia uzyskanie ciekawego efektu świecenia na elewację. Montowane na dystansach. Podświetlenie uzyskuje się za pomocą świetlówek, lub diód LED.


Nowości

    Rollup 85x200cm
  Cena 179,00 zł netto


Promocje


      Stojak/Potykacz
         aluminmiowy
     z 420 zł na 295     Stojak/Potykacz
            PCV
      z 149 zł  na 115


 
KALENDARZYKI 2020
tylko 150 zł  za 1000szt.
WIZYTÓWKI 
tylko 99 zł  za 500 szt.